o mnie

Nazywam się Karolina Bujakowska

Pomagam firmom skutecznie sprzedawać, zrozumieć zasady rządzące na Amazonie i dostosować ich działania tak, aby zgodnie z regulaminem obniżać koszty, zwiększać konwersję i obroty.

Najczęściej opracowuję, wdrażam i optymalizuję kampanie marketingowe. Wprowadzam również nowe firmy, marki i produkty na Amazon. Audytuję konta, analizuję konkurencję i szukam elementów do poprawy. Ponadto szkolę z efektywnej sprzedaży na Amazonie.

Jestem skuteczna i dostarczam wyniki

Od ponad 2 lat zawodowo zajmuję się maksymalizacją sprzedaży na platformie Amazon. Uczę się od najlepszych (m.in. Cherie Yvette, Michael Erickson Facchin), a całą zdobytą wiedzę testuję w praktyce. U moich klientów wprowadzam rozwiązania, które wiem, z własnego doświadczenia, że działają.

Wierzę w ciężką pracę, uczciwość, cierpliwość, strategie i konsekwencję. Uważam, że każdy przedsiębiorca może nauczyć się zasad sprzedaży poprzez Amazon i skutecznie prowadzić sprzedaż na tym kanale.

 

Prywatnie

Córka, siostra, żona, mama. Posiadaczka worka medali Mistrzostw Świata, Europy i Polski w strzelectwie sportowym. Sportowiec z potrzeby serca i realizacji dziecięcych marzeń. Anglistka z miłości do wszystkiego, co angielskie. Projektantka wnętrz z zamiłowania do piękna. Miłośniczka herbaty. I kawy.